Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Данила Галицького надійшло до поліції сьогодні, 20 січня, близько 11 години від медиків.
Як повідомили у Поліції Рівненщини, попередньо поліцейські на місці події встановили, що 64-річна пасажирка, на зупинці громадського транспорту потрапила під колеса тролейбуса, який після висадки пасажирів розпочав свій рух.
Жінку із тяжкими травмами госпіталізували у реанімацію. Попри надану допомогу її життя врятувати не вдалося.
Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 КК України.
Обставини встановлюють слідчі слідчого управління.
Читайте також: У нетверезого рівнянина вилучили гранату
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
