На кладовищі «Нове» у Рівному завершено встановлення 165 пам’ятників загиблим захисникам України.
Встановлення пам’ятників — це частина міської соціальної програми «Соціальний захист Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей», яку Рівненська міська рада затвердила у листопаді 2023 року.
В процесі спорудження пам’ятників було проведено благоустрій території Алеї Героїв.
Біля кожної могили облаштовано бруківку, встановлено лавки, проведено демонтаж старих надмогильних споруд і закладено міцний фундамент для нових пам’ятників.
Усі роботи виконано без шкоди якості та з максимальним дотриманням родинних побажань.
*Реалізовано за кошти платників податків
Джерело: Рівненська міська рада
Читайте також: Майже два мільйони гривень для ЗСУ зібрали у громаді на Рівненщині
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
