16 травня, о 08:50, на фасаді Гімназії №10 у Рівному відбудеться відкриття дошки пам’яті загиблому Герою Андрію Каранюку.
Андрій Каранюк народився в Оржеві. Навчався у 10 школі Рівного, а за тим вступив до Національного університету водного господарства та природокористування, де здобував фах будівельника.
Андрій був вихованцем ДЮСШ Верес. З командою в юнацькому віці грав в ДЮФЛ України. Також виступав за команди Рівненського району: ФК “Сатурн” (Дядьковичі), ФК “Будмаркет Маяк” (Колоденка), ФК “Омелянець” (Велика Омеляна).
Коли ж в країні розпочалась повномасштабна війна, Андрій, який завжди відстоював справедливість, пішов добровольцем в армію.
Солдат Андрій Каранюк загинув 3 грудня від отриманих поранень несумісних з життям під час виконання бойових завдань на Луганщині. 12 грудня йому мало виповнитися 29 років…
Джерело: Управління культури і туризму РМР
Читайте також: На Рівненщині провели на вічний спокій захисника Павла Семеніва
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
