fbpx

У Рівному розпочалася всеукраїнська акція на підтримку суспільного мовника

Діліться інформацією з друзями:

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо розпочалася біля приміщення Рівненської філії ПАТ “НСТУ” у Рівному.

На  вулиці Героїв чорнобильців, 1 (колишня вул Котляревського 20,а) зібрався трудовий колектив Рівненської філії ПАТ “НСТУ”. Він виступає проти впровадження нової концепції регіонального мовлення, озвученої правлінням ПАТ НСТУ.

Оскільки, впровадження якої  створює загрозу скорочення регіонального мовлення до 1 год. на добу на ТБ і 1 год 30 хв на радіо (нині є 3 години на ТБ і три на радіо).



Працівники філії ПАТ НСТУ “Рівненська регіональна дирекція” занепокоєні скороченням обсягів мовлення.

 Суспільне – єдиний неолігархічний медіамайданчик України

Богдана Трофим’юк, керівниця групи програмування Рівненської філії ПАТ “НСТУ”:

Чому я підтримую акцію: бо я бачу загрозу знищення суспільного мовника у регіонах. Коли у 2016-му році починалася реформа – ми з острахом, але й з надією дивилися на можливі зміни. Й, зрештою, у вісімнадцятому, коли на ходу довелося звикати до нових умов і вчитися робити те, чого раніше не робили – наприклад, ранкове розважальне шоу на телебаченні, зуміли це зробити якісно, дотримуючись усіх стандартів суспільного.

Ми були незаангажовані, ми уникали оціночних суджень, ми робили цікаві етери як на телебаченні, так і на радіо. Ми стали універсальними солдатами, які можуть швидко і якісно робити свою роботу, ускладнену до прикладу, відсутністю звукоінженерів на радіо. Їх функцію ми перейняли на себе.

На телебаченні стали ближчими для певних вікових аудиторій завдяки просуванню своєї роботи у фб, інстаграмі. Але разом з тим це віддалило нас від аудиторії 60+, про що не раз говорили шведським колегам, які проводили тренінгти тут.

На радіо ж, навіть не зважаючи на скорочення обсягів мовлення до трьох годин на добу – ми не втратили свого слухача. Про це свідчить зворотній зв’язок із аудиторією: і ранкова програма «Прокидайся», і обідні етери циклу програм «Дослівно», й вечірня «Тема дня» – мають своїх постійних слухачів, які телефонують до студії під час етерів. Є запитання до гостей, є висловлювання власних думок, єпоради, є пропозиції і прохання.

На них ми реагуємо темами наших наступних етерів і програм. Скорочення мовлення до години обмежить доступ до регіональної інформації слухачів і глядачів певних категорій, для яких саме радіо і телебачення є чи не єдиним джерелом інформації. Тут я працюю уже 24 роки. І боюсь, що зі скороченням мовлення мої знання і досвід будуть непотрібні. Наголошую: мова НЕ йде про робочі місця, мова йде про загрозу й перешкоджання у вільному доступі до регіональної інформації, що суперечить концепції суспільного.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»