У Рівному погасили першу офіційну благодійну марку країни, її ескіз намалював мешканець нашої області. Головним героєм марки цього разу став улюбленець українців – пес Патрон.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/09/ec336e39-51ab-465a-b651-f8de869636f0.jpg?w=1110&ssl=1)
Віднині мільйон маркованих аркушів розійдуться у всі відділення “Укрпошти”. А кожен, хто придбає марку, стане учасником благодійного проєкту зі збору понад одного мільйона євро на машину для розмінування та допоможе фінансового для притулків тварин по всій країні.
«Патрон потребує допомоги і з боку технічних засобів, і з боку чотирилапих помічників», — написав генеральний директор Украпошти Ігор Смілянський.
![](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/09/marka-pes-patron.jpg?w=1110&ssl=1)