У Рівному 14-річний хлопець потрапив до реанімації після тренування з кікбоксингу

У Рівному 14-річний хлопець потрапив до реанімації після тренування з кікбоксингу

У Рівному поліцейські розпочали досудове розслідування через інцидент у спортивному клубі, під час якого постраждав 14-річний хлопець.

Подія сталася 11 вересня близько 20:30. Під час спарингу з кікбоксингу підліток отримав удар ногою в сонячне сплетіння, після чого впав та втратив свідомість. Ймовірно, у нього зупинилося серце.

Медики, які прибули на виклик, провели серцево-легеневу реанімацію та госпіталізували хлопця до реанімаційного відділення. Зараз він підключений до апарату штучної вентиляції легень.

Слідчі встановили, що 43-річний тренер не відразу почав надавати допомогу. За фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.137 КК України. Правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту.

Джерело: Нацполіція Рівненщини.

Читайте також: У двох селах Рівненщини перейменували вулиці Дружби народів