fbpx
У рівненській військовій частині Нацгвардії з’явилися нові собаки малінуа

У рівненських нацгвардійців з’явилося нове поповнення

Діліться інформацією з друзями:

В Рівненській військовій частині Національної гвардії України – поповнення. Це нові спеціально підготовлені собаки малінуа.

Про це повідомляє Національна гвардія України. Військова частина 3055. Рівне.

Ця подія стала важливим для військовослужбовців, оскільки ці тварини відзначаються особливими якостями, які роблять їх незамінними помічниками у виконанні різноманітних службово-бойових завдань.

Айрон і Мілка, бельгійські вівчарки малінуа, стали новими членами рівненського підрозділу НГУ та розпочали свою службу. Перед ними стоять кілька важливих етапів підготовки, які включають в себе соціалізацію, загальний курс підготовки, спеціальну підготовку та підготовку перед виконанням конкретних завдань.

За словами кінолога Сергія, ще однією перевагою малінуа є те, що вони легше піддаються дресируванню: «Ці собаки короткошерсті, швидко навчаються і легко піддаються тренуванню».

«Працювати з Айроном я почав ще коли йому було 4 місяці. Тоді він опановував перші команди: сидіти, лежати. Зараз триває соціалізація: ми займаємося в парку, багато гуляємо, звикаємо до людей, інших тварин і міської метушні. Загальний курс підготовки розпочався у віці 6 місяців. Під час цього етапу навчання малінуа опановує значнішу кількість команд, вчиться долати бар’єри. Після цього на собаку чекає спеціальний курс підготовки – пошук людини по запаховому сліду та її затримання, вибірка, прийоми захисту. Айрон виконуватиме завдання з конвоювання засуджених, тому ми активно працюємо над пошуком по запаховому сліду, а ще беремо участь у заняттях із зустрічного, судового, планового конвоювання, відпрацьовуючи алгоритм дій кінологічного тандему», – розповідає Сергій.

Старший дресирувальник кінологічної групи, Василь, ділиться своїм досвідом: «Маю досвід виконання службово-бойових завдань із німецькою вівчаркою і з бельгійською малінуа. Хоч собаки й схожі, проте малінуа активніші й нові знання схоплюють на льоту».

Читайте також: Рослини, які посадили раз, а урожай збираєте щороку