Автопригода за участю маршрутки та автомобіля сталася сьогодні, 20 листопада, близько 08 години між селом Здовбиця та містом Здолбунів.
Поліцейські на місці події встановили, що водійка автомобіля «Volkswagen Passat», 47-річна жителька Здолбунова, не врахувала стан дорожнього покриття, допустила виїзд на зустрічну смугу, де зіткнулася з автобусом міжміського сполучення.

Унаслідок ДТП постраждала кермувальниця «Volkswagen», у неї діагностували перелом ключиці.
Пасажири маршрутки не травмувалися.

Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за частиною 1 статті 286 КК України.
47-річна жителька Здолбунова пояснила, що автомобіль «занесло» через ожеледицю.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: Мікроавтобус наїхав у Рівному на неповнолітню

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
