Американці у Рівненському госпіталі з новим проєктом.
Про те, що у Рівненському госпіталі ветеранів війни впроваджують новий міжнародний проєкт повідомляє Сергій Подолін, заступник голови Рівненської ОВА.
Він втілюватиметься за сприяння Міноборони США. Американці у Рівненському госпіталі працюватимуть не один рік. Така співпраця розрахована на три роки.
У медзакладі вже працює провідний експерт у галузі вегетативних дисфункцій після травм спинного мозку доктор Андрій Красюков.
На цьому етапі виокремили основні цілі та етапи нового проєкту “Неінвазивна нейромодуляція спинного мозку для покращення функції нижніх сечових шляхів після травми спинного мозку в українських ветеранів війни”.
Дякую за підтримку. Продовжуємо розвивати реабілітацію на Рівненщині.
- Жителі Дубенщини відзначили День Незалежності України добрими справами34-та річниця Незалежності України на Дубенщині пройшла у форматі благодійних заходів, ярмарків, концертів та спортивних турнірів. Жителі різних громад об’єдналися, щоб святкування стало не лише патріотичним, а й корисним для наших захисників.
Читайте також: Госпіталь та медуніверситет Рівненщини перейматимуть литовський досвід