Увечері 09 жовтня о 19:55 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві на вулиці Січових Стрільців у місті Корець (Рівненський район).
На місце виклику виїхало 2 чергових відділення вогнеборців 15-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС.
Прибувши за вказаною адресою рятувальники встановили, що вогнем повністю охоплена покрівля дерев’яного неексплуатуючого житлового будинку. Через сильне полум’я існувала загроза поширення вогню на поряд розташовані два житлових будинків.
На гасіння оперативно було подано вогнегасячі речовини. О 20:24 пожежу було локалізовано, а о 21:40 ліквідовано. Жертв та постраждалих немає.Вогнем знищено: неексплуатуючий житловий будинок, 5 м³, дров, 2 т. сухих кормів. Врятовано : 5 м³ дров, 2 житлових будинки, 10 голів домашньої птиці.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.

журналістка, яка працює з місцевими темами, серед яких освіта, медицина, культура та міські події. Має досвід редакційної роботи, зокрема виконувала обов’язки заступниці редактора. Лауреатка обласного журналістського конкурсу Рівненської обласної організації НСЖУ у номінації «Кращий журналіст року» (2011).
