Туристичний об’єкт з Рівненщини перевезли в інший регіон України

Діліться інформацією з друзями:

Куди поділась поліська “кукушка” з Рівненщини, повідомили у місцевій групі.

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

У мережі з’явились фото та допис, з якого видно куди поділась поліська “кукушка” з Володимиреччини Рівненської області.

24.07.2023г. ТУ2 -062. Ст. Гайворон. Ласкаво просимо до нашої родини, написали у групі Гайворонська вузькоколійка.

Як написав у коментарі адміністратор групи Олег Заблудовський, перевезли його тимчасово, бо не вистачає тепловозів для роботи. Коли буде вирішено питання про відновлення Антонівської вузькоколійки — повернеться додому. А поки у Гайвороні він буде у більшій безпеці, ніж у Берегово.

З коментарів також видно, що жителі Рівненського Полісся турбуються про долю тепловозу. Антон Бриник висловив думку, що ніби загрози з півночі немає, а поїзд досі не повернули. І було б добре саме відновити рух вузькоколійкою, адже народ, який користувався цим поїздом, звідти нікуди не дівся. Щоб не вийшло так, що одне розвивається за рахунок іншого. Справу не слід пускати у вільне плавання, бо без уваги буде лише занепад.

Нагадуємо, що “Кукушка” унікальний туристичний об’єкт на Рівненщині.

Це найдовша в Європі вузькоколійка довжиною 106 кілометрів. І справа не тільки в тому, що нині вже сама ця колія є раритетом. Унікальність рівненської поліської «кукушки» – це сам маршрут і територія, якою вона рухається. Потяг рухатися через незаймані пишні і старезні поліські ліси, повз кришталеві поліські озера. І все це на відстані витягнутої руки. Ми писали, ще у 2021 році про те, що Укрзалізниця вже понад рік повністю припинила фінансування вузькоколійної залізниці Антонівка – Зарічне як нерентабельної.

  • Несподівана користь від кропу на городі
    Звичайний кріп, який росте практично на кожній ділянці, оздоровлює землю. Як помітили спеціалісти, кріп створює максимально сприятливе середовище для розвитку тих бактерій, які переробляють залишки рослин на корисний азот.