fbpx

Територіальні громади Рівнещини, де мешкають переселенці, отримали 17 ноутбуків

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Сьогодні передано 17 ноутбуків до місць компактного проживання переселенців.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Техніка буде задіяна для роботи в Системі координації та управління місцями колективного проживання ВПО.

«Ця система забезпечить прозорість та адресність надання допомоги людям, що постраждали від війни та опинилися в складних життєвих обставинах. Вона міститиме структуровану інформацію про постраждалих осіб, які проживають на Рівненщині, базу даних місць компактного проживання та прихистків, інформацію про надавачів гуманітарної допомоги, базу потреб в гуманітарній та соціальній підтримці», – сказав очільник області.

Також Віталій Коваль додав, що ноутбуки отримали представники 12 тергромад Рівненщини для 17 місць компактного проживання, де перебувають найбільше ВПО.

Передача нотбука.

Таку допомогу вдалося отримати завдяки проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами», який реалізує БО «Мережа 100 відсотків життя» та суб-партнер ГО «ЦЕНТР ІНТЕГРАЦІЇ» у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією та Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України/UHF.

Проєкт можливий у стратегічному партнерстві БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне», ГО «Агенції сталого розвитку міста», ГО «ЦЕНТРУ ІНТЕГРАЦІЇ», РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та ГУ Національної соціальної сервісної служби в Рівненській області.

Рівненська ОВА

Читайте також: Рівненські лучники взяли участь у Чемпіонаті світу зі стрільби з лука