Оновлено: 17.03.2025 14:04
Сьогодні, 17 березня, працівники КП “Міськсвітло” на одному з найбільш завантажених перехресть міста Рівне – вул. Кулика і Гудачека – Н. Небожинського (біля Епіцентру) – провели монтаж двох дублюючих світлофорів.
Як повідомляє Віктор Шакирзян, додаткові світлофори було встановлено задля підвищення безпеки руху і для кращої орієнтації водіїв при перетині перехрестя.

Тепер учасники дорожнього руху зможуть краще орієнтуватися в дорожній ситуації, що зменшить ризик ДТП.
Читайте також: Втручання Держпродспоживслужби Рівненщини допомогло повернути кошти за несправний товар
- Дві громади Рівненщини у жалобі за полеглими захисникамиСтало відомо про загибель двох захисників з Рівненщини – Івана Єфременка із Хотина, і Івана Моцьора із Купелі.

