Створення кулінарного хабу — це важливий пункт в реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року
Новітня лабораторія для кухарів із сучасним обладнанням незабаром з’явиться у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни.
Про це повідомляє перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час онлайн-наради, яка пройшла під головуванням Заступниці Керівника Офісу Президента України Ірини Верещук.
Під час зустрічі також йшлося про створення навчально-практичних центрів, які фінансуються державою.
«Кулінарний хаб — це центр підвищення кваліфікації кухарів їдалень закладів загальної середньої освіти області. Приміщення у Сарнах вже підготовлено на 40%. Частково отримано обладнання. Загальна вартість проєкту – 12 млн гривень, серед них 8,5 – кошти держави, а 3,6 – співфінансування», – сказав Сергій Подолін
Також він додав, що до кінця року заплановано створити 6 сучасних навчально-практичних центрів у закладах профосвіти Рівненської області.
«Створення кулінарного хабу — це важливий пункт в реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року. Реформа шкільного харчування, яка стартувала у 2020 році з ініціативи першої леді Олени Зеленської, на Рівненщині впроваджується у декількох напрямках одночасно», – підсумував Сергій Подолін.
Читайте також: В хабі в Рівному ВПО з Луганщини отримали матраци, білизну, харчі та інше
- У Рівному відклали подачу гарячої води — що пояснюють у «Рівнетеплоенерго»Наталія Ягущина 13.12.2025, 09:29 Подачу гарячої води в Рівному цього року запустять пізніше, ніж зазвичай. Причина — складна ситуація в енергетичній системі країни через війну. У підприємстві пояснили, коли саме чекати гарячу воду та чому мешканцям і далі нараховують абонентську…

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.

