85-річчя з дня заснування відмічає Рівненська обласна бібліотека. Це не просто дата, а яскравий відлік досягнень і змін, які відбулися протягом цих десятиліть.
Про це повідомляє Рівненська обласна бібліотека
За 85 років бібліотека неодноразово переживала кардинальні зміни, кожного разу набуваючи нових сенсів і ставлячи нові цілі. Саме в цих стінах рівняни вперше відкрили для себе імена українських письменників «розстріляного відродження», репресованих дисидентів, а також дізналися героїчні історії воїнів УПА. Тут переосмислювалася історія України, а слово набувало особливої сили.
Саме тут на зорі своєї пісенної кар’єри Андрій Кузьменко та гурт «Скрябін» зустрічалися зі своїми шанувальниками. «Запалювали» своїм співом та енергією «Чорні черешні». Це місце, де музиканти, барди, співаки та поети дарували атмосферу щирості й тепла. Саме тут читачі обговорювали новинки літератури, а кожна подія ставала справжнім святом для душі.
Бібліотека — це не лише простір для книг, але й важливий культурний та освітній осередок міста та регіону. Вона є місцем, де зустрічаються ідеї, народжуються нові проєкти, формується громадська думка та розвивається творчий потенціал. Завдяки своїй відкритості й доступності, бібліотека стає платформою для самовираження і навчання, об’єднуючи людей різних поколінь та різних поглядів. Це центр, який сприяє розвитку культурного середовища, зміцнює зв’язок між минулим і сучасним, а також є важливим стимулом для майбутніх поколінь.
Окрім того, впродовж усього 2025 року бібліотека ряснітиме різними подіями з переліком яких ви можете ознайомитись за покликанням – https://85.libr.rv.ua
Нагадуємо, що в діє акція «85 років – 85 нових книг», до якої ви ще можете долучитися.
Працівники бібліотеки щиро подякували читачам за підтримку та інтерес до подій.
Читайте також: В Рівненській обласній бібліотеці відбулася Різдвяна коляда
- роспропаганда поширює фейк про українських військових – жертв чорних трансплантологівru-пропагандисти поширюють відео від імені видання Al Jazeerа, в якому йдеться про те, що українські військові буцімто стали донорами органів для громадян Польщі.