Самовільне залишення частини — не вирок. Є шанс виправити ситуацію. Незалежно від роду військ та підрозділу – Рівненська 104 окрема бригада запрошує військових у СЗЧ піти на службу до них.
Повернення на службу

Віднедавна військовослужбовцям, які самовільно залишили військову частину (СЗЧ), можна добровільно повернутися в стрій без жодного покарання. Їх звільнять від кримінальної відповідальності, а також поновлять виплати грошового і здійснення продовольчого, речового, інших видів забезпечення, пільг та соціальних гарантій.
Про це розповіли в 104 окремій бригаді.
Їхній представник зазначив, що така можливість працює лише до 31 грудня 2024 року: “Потрібне лише прізвище, ім’я, по батькові, дата народження військовослужбовця, інформація про те, в якій військовій частині він проходив службу до самовільного залишення військової частини, а також потрібен номер з єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР)”.
Окрім того, кажуть в бригаді, людина, яка виявила бажання проходити службу в їхній частині, повинна пройти співбесіду. Це допоможе краще зрозуміти мотивацію бійця, його якості, навички та побажання щодо конкретного підрозділу й посади.
“Далі військова частина робить рекомендаційний лист і з цим листом його направляють в резервний батальйон Сил ТрО, який має право поновлювати таких військовослужбовців на службі й звідти він вже встає до нас у стрій”, – розповідають у бригаді.
Представники Рівненської тероборони гарантують кожному, хто готовий повернутися в стрій, гідне ставлення та гідні умови служби, а також всебічну підтримку, можливість розвитку в військовій службі та конфіденційність.
Консультацію щодо процедури поновлення можна отримати за номером 097 946 82 22
“Розкажіть про таку можливість вашим знайомим, можливо для когось із них це буде шанс”, – резюмували у бригаді.
Читайте також: Добровільне повернення на службу після СЗЧ – Президент підписав Закон
- Чому тріскаються помідори та як цьому запобігтиТріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.