Поліцейські ВП № 1 (м. Дубровиця) Сарненського РВП та рідні продовжують розшукувати 25-річного жителя села Озерськ, який 17 січня в обідню пору вийшов з дому та досі не повернувся.
Нагадаємо, про зникнення сина до поліції повідомила 63-річна матір 21 січня близько 12 години. Мобільного телефону при собі він не мав.
Серко Сергій Григорович, 29.06.1997 р.н.
Зріст чоловіка близько 160-170 см, худорлявої тілобудови. Був одягнутий в легку куртку сірого кольору, сині джинси, чорні кросівки.
Особлива прикмета: шкутильгає, при собі мав портативну акустичну колонку.
Усім, кому відома будь-яка інформація щодо місця перебування розшукуваного прохання повідомити за номерами телефонів 096-196-59-50, 066-479-50-18, або на спецлінію «102».
Читайте також: На Дубенщині внаслідок зіткнення чотирьох авто постраждали четверо осіб, серед яких малолітня дитина

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
