fbpx
Відвідини Білівського городища.

Розпочався обласний культурний проєкт «Рівненщина на смак»

Діліться інформацією з друзями:

Управління культури і туризму ОДА розпочало обласний проєкт «Рівненщина на смак». У межах ініціативи проводиться низка спільних з громадами культурно-освітніх заходів.

Першою була Зорянська територіальна громада.

Консультативну платформу «Траєкторія розвитку культури Зорянської територіальної громади» відкрили начальниця Управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк та голова Зорянської сільської ради Михайло Олійник.

Йшлося про проблемні питання та стратегію розвитку культури і туризму, охорони культурної спадщини в громаді. Також присутні ознайомилися з роботою центральної бібліотеки Зорянської громади та здійснили віртуальну подорож до пам’ятки архітектури національного значення Свято-Георгіївської церкви с. Грабів.

«У межах поїздки ми відвідали одну з туристичних принад громади – Білівське городище, пам’ятку археології національного значення, яке було засноване в другій половині X століття і використовувалося впродовж XI століття. Поряд з городищем збереглися два курганні насипи. Це, дійсно, приваблива локація для туризму, фотосесій, а краєвиди – неймовірні», – розповіла Любов Романюк.

Також у рамках заходу «Рівненщина на смак» проводилася атестація аматорських колективів Центру культури і дозвілля «Палац Зоря» та Зорянської школи мистецтв.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: С/г техніка підприємства з Рівненщини є у переліку державної програми компенсації вартості