Патрульні затримують водія тесли.

Водій Tesla намагався втекти від рівненських патрульних

Олег Антонюк
Олег Антонюк 29.12.2025, 18:19

У Рівному патрульні зупинили водія з ознаками сп’яніння, який намагався втекти від поліції під час комендантської години.

Інцидент стався вночі на вулиці Кулика і Гудачека. Патрульні помітили автомобіль Tesla, водій якого порушував комендантську годину. На вимогу про зупинку, подану за допомогою проблискових маячків і звукової сигналізації, керманич не відреагував та різко збільшив швидкість.

Поліцейські розпочали переслідування і передали орієнтування іншим екіпажам. Під час руху водій порушував правила дорожнього руху, зокрема проїхав регульований пішохідний перехід на червоний сигнал світлофора. Згодом авто заїхало у прибудинкові території, де його зупинили.

Після зупинки водій і пасажир намагалися втекти, однак інспектори їх затримали. Під час спілкування у 38-річного водія патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік відмовився проходити огляд як на місці зупинки, так і в медичному закладі.

На водія склали адміністративні матеріали за проїзд на заборонний сигнал світлофора, невиконання вимоги про зупинку та керування у стані сп’яніння або відмову від огляду.

21-річний пасажир поводився агресивно, вчиняв хуліганські дії та нецензурно висловлювався. На законні вимоги припинити правопорушення він не реагував, тому поліцейські затримали його із застосуванням кайданок і склали протокол за дрібне хуліганство.

Джерело: Патрульна поліція Рівненської області