Через неякісно вкладену бруківку у центрі Рівного мало не травмувался жінка. Прогулюючись майданом Незалежності рівнянка зіпсувала взуття та мало не проколола ногу.
Про небезпеку, яку несе для перехожих новенька бруківка у центрі міста, розповіла Лєна Фещук у Фейсбуці.
“Коли гуляємо майданом, на превеликий жаль, уважно дивимося під ноги, а не на вечірнє небо або будівлі… Поки питання не вирішиться комунальними службами, уникайте прогулянок з дітками на самокатах. Будьте обережні, всім добра”, — наголошує рівнянка.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
