У Рівненському обласному краєзнавчому музеї Акім Галімов з командою знімають передачу з циклу “Українські палаци. Золота доба”.
Про це розповідають на сторінці Рівненський Обласний Краєзнавчий Музей
Говоримо про рівненський замок та палац Любомирських від яких не залишилося й сліду. Завдяки археологічним розкопкам, що проводилися під керівництвом Б.Прищепи та О.Войтюка, можна привідкрити сторінки існування цих споруд. – йдеться в повідомленні.
Продюсер та автор історичних циклів Акім Галімов ще до великої війни разом із командою розпочали створювати унікальний проєкт – «Українські палаци. Золота доба», в межах якого у 3D форматі відтворили зруйновані українські палаци, щоб показати глядачам культурну та історичну спадщину України. В документальному циклі глядачі дізнаються історії 8 українських палаців та їхніх власників.
Як зазначають творці, цей проєкт – шанс подивитися на те, якими були ці унікальні споруди колись і дізнатися їх історію.
«Настав час відновлювати нашу історію, адже довгий час українцям забороняли знати правду про свою країну, насаджували історичні міфи, розповідали про «буржуїв» та «націоналістів», а по факту просто відрубали наше коріння. Але тепер інтерес українців до власної історії росте, і я вірю, що ми встали на шлях відновлення нашої пам’яті й зокрема національних пам’яток», – розповів Акім Галімов.
На фото можна побачити клопіткий процес зйомок.
Читайте також: Рівненщина провела в останній путь ще трьох своїх Героїв
- Чехія отримує більше від українських біженців, ніж витрачає на нихСтаном на кінець третього кварталу 2024 року Чехія відзначає позитивні тенденції у соціально-економічній інтеграції українських біженців, що отримали тимчасовий захист.