Рівненському звіринцю дозволять частково працювати під час локдауну

Рівненському звіринцю дозволять частково працювати під час локдауну

Рівненський міський зоопарк може частково працювати навіть під час локдауну, про це повідомив сьогодні на брифінгу міський голова рівного Олександр Третяк.

Попередньо з відповідним проханням до міської влади звернувся керівник звіринця Олег Павлюк. Він мотивував своє прохання тим, що заклад має працювати і заробляти на утримання тварин, адже фінансування, передбаченого в міському бюджеті – недостатньо.

– Навіть якщо буде запроваджено локдаун ми розглядаємо такий варіант, що тераріум та всі приміщення з вольєрами для тварин – будуть зачинені для візитів. Але рівняни зможуть відвідувати зоопарк та оглядати тварин у вольєрах на свіжому повітрі. Повноваження дозволити часткову роботу є в нашої комісії ТЕБ і НС, – пояснив міський голова.

Нагадаємо, в цьогорічному бюджеті міста передбачено кошти на зоопарк в сумі 4 млн грн. За словами керівника звіринця, потрібно 6 млн.

Зміни до бюджету Рівнерада розглядатиме та затверджуватиме після різдвяних свят.