В останні роки на Рівненщині активно взялися за розвиток матеріально-технічної спортивної бази. У Рівному, зокрема, торік почали зводити універсальну спортарену на вул. Макарова. Аби достеменно дізнатися, на якій стадії перебуває процес будівництва комплексу, журналістка «7 днів» поспілкувалася з в.о. директора департаменту з питань будівництва та архітектури Віталієм Кардашем.
– У кінці минулого року було заморожено фінансування всіх об’єктів, на будівництво яких були передбачені державні кошти. Яке рішення після проведення урядової ревізії було прийняте по палацу спорту на вулиці Макарова?
– Будівництво спортивної арени триває. В першу чергу маємо здати залу для занять волейболом, футболом та гандболом. Тобто, йдеться про зведення універсальної спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць та з можливістю проведення змагань міжнародного рівня. За необхідності приміщення трансформуватиметься у концертну або виставкову залу.
Невдовзі відбудеться тендер на виконання внутрішніх робіт, але спершу чекаємо від спортивних федерацій перелік вимог щодо відповідного покриття. Адже саме тут проводитимуться обласні та міжнародні змагання. А відтак все це потребує дотримання певних умов будівництва та спеціального обладнання. Наразі маємо багато вимог для інклюзиву, проведення занять і змагань за участю людей з обмеженими можливостями.
- Для вантажівок з продуктами кордон відкритий
- За дитсадки платить Рівне, іногородніх дітей там не буде (ВІДЕО)
За сприятливих умов зведення палацу спорту плануємо закінчити в 2021 році. Друга черга будівництва включає в себе універсальну залу, басейн, льодовикову арену та готель.
Проєкт амбітний та дороговартісний. Тому в майбутньому до нього залучатимуть приватних інвесторів для розбудови розважальної та спортивної інфраструктури комплексу.
– Пане Віталію, до переліку об’єктів проєкту «Велике будівництво» ввійшла й обласна клінічна лікарня. Що саме там планується?
– У рамках «Великого будівництва» передбачена реконструкція приймального відділення для надання екстреної медичної допомоги. Реконструкція робиться таким чином, щоб до приймального відділення водночас могли заїжджати дві карети «швидкої допомоги». Це важливо, бо саме у приймальному відділенні оцінюється стан хворого, здійснюються невідкладні заходи і приймається рішення щодо подальших дій. Зрештою, йдеться не лише про реконструкцію, а й про забезпечення приймального відділення всім необхідним медичним обладнанням.
Аліна БУДАФЕНКО
Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»