У Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області повідомляють, що вдалося встановити причину дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 13 липня поблизу села Біла Криниця.
Наразі встановлено, що 61-річний водій автомобіля «Mercedes Benz Sprinter» не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку та, з метою уникнення зіткнення із попутною вантажівкою «Scania», врізався у відбійник

Водія доставили до лікарні, де у нього діагностували внутрішню черевну кровотечу та компресійний перелом грудного відділу хребта. Медики намагалися врятувати життя чоловіка, втім уранці 22 липня він помер у реанімаційному відділенні.
Зараз слідчі проводять досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 КК України.
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
