У Рівному 15 травня військовослужбовці частини 3055 Національної гвардії України взяли участь у заходах з нагоди Дня вишиванки.
Про це повідомляє військова частина Нацгвардії
Зранку особовий склад підрозділу прийшов на службу у вишитому вбранні. Як зазначають у військовій частині, у такий спосіб гвардійці поєднали військову службу з пошаною до національних традицій.
«Для мене вишиванка – це більше, ніж одяг. Це символ нашої сили, єдності й незламності. Коли ми вдягаємо її, то нагадуємо собі й іншим, за що боремося і що захищаємо», – розповіла військовослужбовиця Ірина.
У Нацгвардії наголосили, що вишиванка залишається символом єдності поколінь і підтримує бойовий дух навіть у складні часи.
Читайте також: Рівненські силовики підсумували спортивний рік
- Дорожче на 50%: тепер борщ коштує 222 грнІндекс борщу за місяць зріс на 19%, а в річному вимірі – на 52%, досягнувши позначки 222 грн.