fbpx
Рівненщина проти інформаційних викликів

Рівненщина проти інформаційних викликів: серія тренінгів з протидії пропаганди

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині активно ведеться робота проти інформаційних атак. Навчання з цієї тематики було проведено 14 та 15 листопада на базі Національного університету «Острозька академія».

Захід, організований Центром імені Анни Валентинович у Рівному, включав детальні обговорення навколо фейків, чуток та методів протидії пропаганді. Тренінги провів голова Незалежної медіа-профспілки України Сергій Штурхецький.

Заняття з інформаційної безпеки стали початком цілої програми тренінгів та навчань, які планує організувати новостворений Центр імені Анни Валентинович у Рівному.

Тема обрана не випадково, адже  в умовах сучасних інформаційних викликів вміння протидіяти інформаційним впливам стає життєво необхідним для українців, — відзначив Сергій Штурхецький.

Надалі подібні заходи відбудуться в Острозькій, Гощанській та Дубенській громадах, а також у Рівному. До речі, взяти участь у цих безкоштовних тренінгах можуть всі бажаючі. Для отримання інформації про наступні тренінги або за бажання провести тренінг для своєї організації, можна звертатися за електронною адресою: ua.wtrosceodomojczysty@gmail.com.

Проєкт, що включає ці тренінги, реалізується у співпраці з польською організацією “W Trosce o Dom Ojczysty” та Незалежною медіа-профспілкою України і частково фінансується з державного бюджету в рамках польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща

На фото: учасники тренінгів з протидії інформаційним загрозам у Національному університеті “Острозька академія”.

Олександра ВОРОБЕЙ, студентка Національного університету «Острозька академія»

Читайте також: Представництво Управління з питань зниклих безвісти запрацювало на Рівненщині

  • Шахрайські пропозиції надходять користувачам Telegram
    Користувачам месенджера Telegram надходять повідомлення про буцімто «подарунок» преміумпідписки до 2026 року з проханням активувати його через посилання. Насправді це шахрайська схема, мета якої – заволодіти вашими персональними даними для подальших злочинних дій.