На Рівненщині зростає кількість працевлаштованих людей з інвалідністю

На Рівненщині 22 громади працюють над створенням безбар’єрних маршрутів

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненській області активно реалізовується ініціатива «Безбар’єрні маршрути». Вже 22 громади подали власні проєктні пропозиції для створення зручного та доступного середовища для всіх мешканців — людей з інвалідністю, літніх осіб, батьків з дитячими візками та військовослужбовців, які отримали поранення.

Першим учасником проєкту став обласний центр — місто Рівне. Тут вже розпочато реалізацію першої черги безбар’єрного маршруту довжиною 1 км. Це реконструкція вулиці Симона Петлюри, повідомляє заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

За її словами, серед громад, які активно долучилися до ініціативи, — Березнівська, Вараська, Великоомелянська, Дубенська, Зорянська, Клеванська, Корецька, Костопільська, Острозька, Радивилівська та інші.

Безбар’єрність — це не лише зручність, а й про гідність, рівність та можливості для кожного мешканця. Рівненщина робить реальні кроки до інклюзивного середовища, де жоден громадянин не залишається осторонь.

  Читайте також: Рівнянин пішов з дому та не повернувся

  • Не обов’язково далеко: куди їхати за емоціями
    Літній пікнік біля озера, осіннє листя під ногами в парку, гарячий чан серед снігу чи весняна прогулянка тунелем, що оживає зеленню… Усе це — Рівненщина. І головне: відпочивати тут можна не лише влітку. У кожному сезоні — свої барви, свої…