У Рівному інспектори патрульної поліції виявили чоловіка, який керував електросамокатом у стані алкогольного сп’яніння.
Порушення зафіксували на вулиці Василя Червонія. Патрульні помітили, що водій електросамоката Jet здійснює небезпечні маневри, які створюють загрозу для інших учасників дорожнього руху.
Під час спілкування з кермувальником інспектори виявили ознаки сп’яніння. Результат огляду – 1.35‰ алкоголю в крові. На 57-річного чоловіка поліцейські склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).
Поліція нагадує, що електросамокат є транспортним засобом, тож відповідальність за керування ним у нетверезому стані – така ж, як і для водіїв автомобілів.
Штраф за подібне порушення становить 17 000 гривень із позбавленням права керування транспортними засобами строком на один рік.
Джерело: Патрульна поліція Рівненської області
Читайте також: У Рівному внаслідок ДТП на пішохідному переході травмувалася 9-річна дитина

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
