Синоптики надали прогноз погоди для Рівненщини на 2 вересня. У вівторок буде мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці сильний туман, через що оголошено I рівень небезпеки.
Про це повідомляє Гідрометцентр.Рівне.
Мінлива хмарність. Без опадів. Вночі та вранці туман.

Вітер східний, 3-8 м/с.
Атмосферний тиск буде слабо рости.
Температура повітря по області:
- вночі +12..+17°;
- вдень +25..+30°.
У Рівному:
- вночі +13..+15°;
- вдень +27..+29°.
Читайте також: Чай як природні ліки: який напій допомагає при різних станах

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
