Внаслідок наїзду потяга загинула жителька Дубенщини
Трагічний випадок стався вчора, 12 травня, близько 11:50 у селі Верба колишнього Радивилівського району.
Про це повідомляє поліція Рівненщини.
Слідчий встановив, що машиніст потягу сполученням «Львів-Здолбунів» допустив наїзд на 78-річну місцеву жительку, яка переходила колію у невстановленому місці. Попри застосоване екстрене гальмування, наїзду уникнути не вдалося. Жінка від отриманих травм загинула на місці події.
За фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинило загибель людини, розпочато досудове розслідування
Читайте також: Вже п’ятий евакуаційний потяг прибув на Рівненщину
- Другий фестиваль «Харалужні мечі» зібрав гостей на святі зброї та звитягиУ селі Харалуг відбувся Другий фестиваль зброї та звитяги «Харалужні мечі» – подія, що поєднала історію, культуру та благодійність. Захід вкотре підтвердив: українська спадщина є не лише пам’яттю про минуле, а й силою, яка надихає сьогодні.