Постраждала від домашнього насильства особа має право отримати допомогу та захист. Наприклад, отримати інформацію про свої права та як їх реалізувати, медичну, соціальну і психологічну допомогу, юридичний захист.
Спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству. Законодавством передбачено спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, зокрема:
- терміновий заборонний припис;
- обмежувальний припис;
Відповідно до п. 22 ст. 14 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу» особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, мають право на правничі послуги, передбачені пунктами 2 і 3 частини другої статті 13 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу”, з питань, пов’язаних із захистом їхніх прав, визначених законами України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» і «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків»
Для більш детальної інформації звертайтеся за єдиним телефонним номером системи безоплатної правничої допомоги 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні).
Тут ви зможете отримати правову консультацію та дізнатися, як отримати безоплатну правничу допомогу
Також можете особисто звернутися до Рівненського бюро правничої допомоги №1, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 7, та до Рівненського бюро правничої допомоги №2 за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 195.
Рівненське бюро правничої допомоги №1
Читайте також: Громада Рівненщини приєдналась до угоди з іноземними партнерами
- Рівненські волейболістки – бронзові призерки Вищої ліги УкраїниУ Житомирі відбулися вирішальні матчі чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги. У матчах за третє місце рівненська «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» суперничала з чернівецькою командою «Воллейбук-ЧНУ-ЧОДЮСШ”. У першій зустрічі чернівчанки виграли – 3:1 (за партіями – 8:25, 25:21, 25:14, 25:22).…