Постачання наркотиків лучанами до колонії розслідували слідчі Рівненщини. Правоохоронці задокументували чотири таких факти.
Володимирецькі слідчі закінчили досудове розслідування та за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури скерували матеріали кримінального провадження на розгляд суду.
Про це повідомляє поліція Рівненщини.
37-річний житель Луцька, засуджений на понад шість років, організував наркобізнес у лютому цьогоріч. До справи залучив 36-річного лучанина, який перебуваючи на волі, купував нарковмісні пігулки, ховав їх у продуктах та надсилав до колонії.
Правоохоронці задокументували чотири таких факти.
Слідчий повідомив зловмисникам про підозру у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.307. На час досудового розслідування 37-річний засуджений перебуватиме у виправній колонії в секторі для тримання осіб взятих під варту.
36-річному лучанину повідомили про підозру ще й за ч.1, ч.2 ст.308 КК України (викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем). Суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 діб. Втім, після завершення терміну, підозрюваному переобрали запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт.
- Троє вчителів із Рівненщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025»Троє педагогів із Рівненщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Олександр Кондратюк із Скулина, Назар Степанов із Рівного та Юлія Вакулко зі Зносичів.
Читайте також:

