fbpx

Пораненим воїнам: рівненський поет Андрій Пермяков вирішив, як витратить премію імені Світочів

Діліться інформацією з друзями:

Відомий поет, перекладач, театральний діяч, естрадний виконавець, уродженець Рівного Андрій Пермяков став цьогорічним лауреатом обласної літературної премії імені Світочів. Її розмір – 10 тисяч гривень. Гроші митець вирішив передати на лікування військових.

Нагороду митцю вручили наприкінці минулого тижня під час його концерту «Віршотелінг. Перезавантаження» у обласному залі камерної та органної музики.

«Нині всі ми прагнемо перемоги і працюємо над тим, щоб її наблизити. Кожен робить те, що вміє найкраще, там, де він є. Тож літературну премію вручив Андрію Пермякову не лише за творчість, а й за патріотизм і підтримку наших захисників. Це його внесок у Перемогу», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який вручив митцю нагороду.

Нагадаємо, Андрій Пермяков – рівненський поет, перекладач, театральний діяч, естрадний виконавець. Завдяки його оригінальним і стильним творам про Рівненщину знають у різних містах України, а також за кордоном. Крім цього, він волонтер. Його літературні заходи – благодійні, а зібрані кошти він передає на потреби ЗСУ.

Нагадаємо, обласна літературна премія імені Світочів присвоюється за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність щорічно. Переможцем конкурсу Андрій Пермяков став завдяки книзі «Віршотеллер», де зібрані оригінальні поезії та переспіви українською відомих хітів із авторськими дотепними коментарями.