Поновлений судом на посаді ректора Рівненської медакадемії Ростислав Сабадишин все-таки написав заяву на звільнення

Поновлений судом на посаді ректора Рівненської медакадемії Ростислав Сабадишин все-таки написав заяву на звільнення

Діліться інформацією з друзями:

Ростислав Сабадишин написав заяву на звільнення з посади ректора Рівненської медичної академії за згодою сторін. Відтак його контракт достроково припиняється з 30 червня.

Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської облради Андрій Карауш.

Поновлений судом на посаді ректора Рівненської медакадемії Ростислав Сабадишин все-таки написав заяву на звільнення - фото 1

“Після звільнення першого разу, яке ініціювала обласна рада як засновник закладу, пан Сабадишин поновився через суд. Ми подали апеляцію, а також почали нове службове розслідування, яке стосувалось преміювань під час його керівництва — у нас було дуже багато питань до розмірів доплат. Наслідок — “ректор” вирішив уже за цю посаду не триматись, хоча Академія і є його дітищем. Мужній вчинок свідомої людини” – повідомив голова облради.

Андрій Карауш також зазначив, що Рівненська медакадемія має продовжити розвиток і що у закладі відбувається фінансовий аудит. Він також висловив сподівання, що результати аудиту можна буде оприлюднити найближчим часом.

Читайте також: У школах Рівненщини завершують ремонти харчоблоків