За останній місяць Рівненщина прийняла майже 250 жителів Донецької області. Для багатьох із них переїзд став справжнім випробуванням: потрібно облаштовувати побут, шукати нову роботу й відновлювати відчуття стабільності.
Показовою є історія Дмитра з Добропілля. Прибувши на Рівненщину, він звернувся до Здолбунівського управління обласного центру зайнятості й отримав роботу за спеціальністю — електромонтером у «Рівнеобленерго». Чоловік не лише забезпечив себе стабільним заробітком, а й знову відчув свою потрібність.
Подібні випадки непоодинокі. Від початку року понад 1,2 тисячі переселенців скористалися послугами служби зайнятості Рівненщини, з них 530 уже працевлаштовані. Це стало можливим завдяки співпраці служби зайнятості, органів влади та бізнесу.
У регіоні наголошують, що й надалі створюватимуть умови для тих, хто вимушено евакуювався на Рівненщину, аби вони відчували тут не лише безпеку, а й перспективи для розвитку та роботи.
Джерело: Олександ Кохан.
Читайте також: На Рівненщині викрили чоловіка, який вирощував 136 кущів конопель