Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»

Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»

Працівники поліції відділення № 4 міста Березне вирішили допомогти багатодітній родині ветерана війни Віктора Свиридюка, який захищав Донецький аеропорт. Через несправність пічного опалення вогонь повністю знищив його будинок. 

Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»

Пожежа сталася у селі Лінчин 28 квітня цьогоріч. На щастя, ніхто не постраждав, але житло ремонту не підлягало. Тож завдяки допомозі небайдужих громадян, житло для сім’ї «кіборга», у якій виховується семеро дітей, почали будувати заново.

Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»

«Ми не могли залишитися осторонь і особовий склад відділення поліції долучився і до збору коштів, і безпосередньо до виконання будівельних робіт у вихідний від служби день, — зазначив начальник відділення поліції №4 Рівненського районного управління Юрій Трофимчук. — Тож, при нагоді ми допомагатимемо і надалі у зведенні помешкання».

Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»

Минулої суботи поліцейські привезли будівельні матеріали та впродовж дня виконували необхідні роботи, передавши також і зібрані грошові кошти Вікторові Свиридюку.

Поліцейські долучилися до допомоги сім’ї «кіборга»

Відділ комунікації поліції Рівненської області