Оновлено: 08.09.2023 11:46
Підприємство «Щедра нива» постачає на український ринок якісні консервовані кукурудзу, горошок, квасолю.
На підприємстві Рівненщини налаштований повний цикл виробництва: від вирощування сировини до її переробки. За добу виробляють 350 тисяч банок. Є у них і власна лабораторія, яка контролює якість продукції, розповів голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Під час війни підприємство не зупинилося. Сьогодні тут працює близько 300 людей. Організовано три зміни. Фонд заробітної плати разом з податками лише за серпень склав 10 мільйонів гривень. Це їхній вклад в перемогу.
Важливо, що у скрутний для країни час бізнес працює на максимальній потужності. Сьогодні, як ніколи час сміливих людей, які забезпечують економічний тил.
- На Рівненщині родинам двох загиблих військових вручили ордени «За мужність»На Рівненщині родини загиблих захисників отримали державні нагороди «За мужність» III та II ступенів. Про це повідомили в Гощанській та Клеванській громадах.

