Відкрили його 18 жовтня на базі ЦНАПу у Костополі завдяки об’єднанню зусиль Міноборони, Рівненської ОВА та громади.
Там не будуть роздавати повістки. У цьому закладі громадяни зможуть отримати інформаційно-консультативні послуги щодо служби в Силах оборони та за бажанням піти служити до конкретної військової частини на обрану посаду.

Він працює за адресою: м. Костопіль, вул. Незалежності, 7.
У приміщенні ЦНАПу облаштоване робоче місце, де визначені працівники пройшли навчання.
Уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець розповів, що наразі там доступні вакансії, зокрема для водіїв, медиків, стрільців, діловодів, бухгалтерів, кухарів, ремонтників та інших спеціальностей.
Після вибору бажаної посади людина має пройти співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини.

Джерело: Олександр Коваль / Рівненська ОДА
Читайте також: Орієнтовно 10 тисяч повісток поштою розіслали на Рівненщині
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
