Рівненська пенсіонерка затрималася у Дубно і не змогла дістатися додому вчасно, адже громадський транспорт вже не курсував до Рівного через пізній час.
Літня жінка звернулася по допомогу до поліцї.
“Учора ввечері екіпажу надійшло повідомлення від працівників Дубенського районного відділу поліції. 63-річна рівнянка прямувала до Рівного, а позаяк маршрутні транспортні засоби вже не працювали, поліцейськи попросили допомоги в колег аби доправити громадянку додому”, — про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Рівненської облсті.
Патрульні спершу нагодували жінку, вона зігрілась та відпочила. А потім доправили її з речами за місцем проживання.

Вона подякувала за піклування та пообіцяла надалі розраховувати час та свої можливості.

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
