У Рівному патрульні поліцейські допомогли літній жінці, яка заблукала під час прогулянки, безпечно повернутися додому.
Як повідомили патрульні, подія сталася вчора увечері. Під час патрулювання міста на одному з перехресть інспектори помітили розгублену жінку похилого віку, яка йшла проїзною частиною та зупиняла автомобілі.
Під час спілкування правоохоронці з’ясували, що 73-річна мешканка Рівного вийшла на прогулянку та втратила орієнтацію на місцевості. Патрульні встановили її місце проживання та доправили жінку додому.
У поліції закликають громадян не залишатися байдужими до подібних ситуацій. Якщо ви помітили людей похилого віку або осіб, які виглядають розгубленими та потребують допомоги, варто звернутися до них і повідомити поліцію за номером 102.
