Вчора 42-річна жителька Рівного за 1500 гривень збула 10 таблеток наркотичного засобу «Метадон».

Про це повідомляє Національна поліція Рівненщини.
А в квітні цьогоріч раніше судима жінка продала лікарські засоби: синтетичний «Бупренорфін» та сильнодіючий «Сонат», що і підтвердила відповідна експертиза.
Також під час санкціонованого обшуку за місцем проживання рівнянки поліцейські виявили та вилучили орієнтовно 30 грамів марихуани та 37 таблеток «метадону».
42-річну жительку Рівного затримали у порядку статті 208 КПК України.
Їй загрожує від шести до десяти років позбавлення волі.

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
