Опалення в Рівному можуть відключити вже цими днями.
У зв’язку з потеплінням опалення в Рівному перевели в режим економії, а в понеділок, 27 березня 2023 року, через похолодання почали відновлювати повноцінну подачу тепла.
Втім, як повідомив телеканалу Суспільне міський голова Олександр Третяк, нинішній опалювальний сезон, який розпочався 3 листопада 2022 року, може завершитися вже 1 квітня 2023 року. Щоправда, все залежить від погодних умов:
«На цей час є діалог у нас із Нафтогазом, Міністерством регіонального розвиту, є і спільна позиція, що цілком ймовірно опалювальний сезон швидше за все може завершитися 1 квітня. Деякі міста – Дніпро, Кривий Ріг – уже завершили його 27 березня, інші міста – 1 квітня. Тобто це тенденція по всій країні, а не лише у Рівному».
Раніше в Рівному повідомили чому не відключають опалення.

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.
