Гід для бажаючих перевести своє підприємство у Рівненську область.
Обласна військова адміністрація координує процес релокації бізнесу, включаючи органи місцевого самоврядування ТГ, територіальні органи міністерств та відомств, причетні підприємства, установи та організації регіону. Тому процес релокації є максимально «безболісним» та комфортним.
У нас створено Центр економічного розвитку та релокації бізнесу. Зокрема, працюють відповідний Сall-центр (0 800 500 078) та телеграм-бот (@rivnerelocation_bot). Вони є ключовими комунікативними майданчиками для бізнесу, який хоче переїхати.
За підтримки Проєкту USAID ми також створили платформу з релокації бізнесів https://restartbusiness.in.ua/. Цей інструмент дозволяє всім українським підприємствам з територій, охоплених бойовими діями, оперативно отримати інформацію про об’єкти нерухомості, придатні для оренди або продажу.
Постійним партнером адміністрації є обласний центр зайнятості, який у стислі терміни забезпечує комплектування, підготовку та перепідготовку кадрів, необхідних для переміщених в область виробництв.
Станом на сьогодні на територію Рівненської області релокувалось 38 підприємств. Вони переважно з Харківської, Київської, Донецької та Миколаївської областей.
Найпоширенішими галузями, у яких здійснюють свою діяльність релоковані підприємства, є:
▪️ деревообробна промисловість;
▪️ легка промисловість;
▪️ виробництво меблів;
▪️ ІТ-сфера;
▪️ виробництво продуктів харчування;
▪️ логістичні послуги;
▪️ оптова та роздрібна торгівля.
✔️ Наразі найбільше релокованих підприємств знаходиться у Рівненському районі – 33. Це в першу чергу пояснюється наближеністю до обласного центру та кількістю підготовлених виробничих/складських приміщень.
✔️ У Дубенському районі розмістили свої потужності 4 підприємства, у Вараському – 1 підприємство.
Запрошуємо бізнес із «гарячих» територій на Рівненщину! Ми тилова область, яка міцно утримує «економічний фронт». Приєднуйтеся! – запрошує голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.