Рівненська громада продовжує закупівлі обладнання для підтримки захисників.
У рамках підтримки наших військових Департамент економічного розвитку оголосив чергові тендери на закупівлю необхідного обладнання для Сил оборони.
Зокрема, буде закуплено 100 зарядних станцій EcoFlow Delta 2 на загальну суму 3 мільйони 150 тисяч гривень. Це обладнання забезпечить військових альтернативними джерелами електроенергії, що є критично важливим для виконання бойових завдань на передовій.
Також міська рада планує придбати 65 супутникових модемів Starlink 3gen у комплектації на суму 1,8 мільйона гривень. Завдяки цим системам наші захисники матимуть стабільний зв’язок навіть у найскладніших умовах.
«Підтримка наших військових — це обов’язок кожної громади. Постійний зв’язок і доступ до електроенергії є надзвичайно важливими для виконання бойових завдань. Закупівля такого обладнання — це наш внесок у спільну перемогу. Дякую кожному платнику податків за можливість забезпечувати наших захисників усім необхідним», – наголосив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.
Громада Рівного продовжує активно підтримувати Сили оборони, роблячи все можливе для забезпечення їх сучасним обладнанням.
Читайте також: ВПО відтепер вважатимуться мешканцями громад
- Вчителька з Радивилова отримала відзнаку «Гордість освіти Дубенщини»У Дубно 23 серпня, під час 10-го молитовного сніданку з нагоди Дня Державного Прапора, вчителька української мови та літератури Радивилівського ліцею №1 Тетяна Ксьонзик отримала звання «Гордість освіти Дубенщини».