Благодійну акцію для дітей прифронтових територій провели атомники Рівненщини.
Колектив Рівненської АЕС вкотре продемонстрував свою підтримку мешканцям прифронтових та прикордонних регіонів. У рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», атомники організували благодійну допомогу для школярів Борозенської та Миропільської територіальних громад Херсонської та Сумської областей. Цього разу до Рівненщини приїхали 40 дітей разом із вчителями, які мають можливість оздоровитися та відпочити в нашому регіоні.
Про це повідомляє пресслужба РАЕС.
450 подарунків для учнів Миропільського ліцею
Роботу над благодійною акцією розпочали ще в лютому цього року, коли працівники РАЕС зібрали кошти для надання допомоги. Завдяки зусиллям атомників, для учнів з цих громад були придбані індивідуальні подарунки, включаючи спортивну форму, взуття, канцелярію, засоби гігієни та солодощі. Загалом, РАЕС передала 450 подарунків для учнів Миропільського ліцею, а також зарядні станції та генератори для добровольчого формування громади.
Подарунки дітям вручили на екскурсії в інформаційному центрі РАЕС «Полісся». Зі словами привітання до юних гостей звернулися генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк, заступник з персоналу Олег Килюх, начальниця Вараської міської військової адміністрації Людмила Мариніна та міський голова Вараша Олександр Мензул. Всі вони висловили підтримку мешканцям Херсонщини та Сумщини, наголошуючи на важливості єдності та взаємопідтримки в цей складний час.
«Ми намагаємось створити для вас комфортну атмосферу, дати відпочити й зарядитися позитивними емоціями. Сподіваємось, що хтось з вас у майбутньому обере професію в атомній енергетиці, і ми будемо раді бачити вас серед наших молодих спеціалістів», – зазначив Павло Ковтонюк.
Під час урочистої частини свій оберіг для працівників РАЕС та Вараської громади передала директор Борозенського опорного закладу освіти Любов Глоба, висловивши вдячність за допомогу.

Після екскурсії в інформаційному центрі РАЕС 12-річна Анна з Миропільської громади поділилася своїми враженнями.
«Екскурсія була дуже цікавою, а я дуже хочу в майбутньому працювати в атомній енергетиці. Місто Вараш дуже гарне, а подарунки були чудові, особливо кросівки!».
Ця акція є ще одним підтвердженням того, що навіть у часи війни громади можуть об’єднуватись для допомоги один одному. Надавати підтримку тим, хто цього потребує.
Читайте також: «Ядерна школа РАЕС» – на фінішній прямій
- Каліфорнійська компанія Savor розпочала виробництво масла з метануКаліфорнійський стартап Savor виробляє жири та олії без сільського господарства, і нещодавно комерційно випустив масло, виготовлене з метану або CO2.