При Рівненській ОДА діє нова Молодіжна рада. До складу «молодіжки» увійшли 19 представників від громадських організацій, органів студентського самоврядування та молодіжних рад місцевого рівня.
Її створили 20 листопада. До складу «молодіжки» увійшли 19 представників від громадських організацій, органів студентського самоврядування та молодіжних рад місцевого рівня.
Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Молодіжна рада при Рівненській ОДА є консультативно-дорадчим органом, який допомагає формувати та реалізувати ініціативи. Працюватиме цей склад два роки», – розповіла заступниця начальника обласного Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир.
Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію
- Двоє рівнян увійшли в сотню кращих українців«Українська правда» втретє представила свій список УП100 – сотню українців, які сьогодні формують незалежність і майбутнє країни. Приємно констатувати, що до нього увійшли і двоє рівнян.

