Методи та ефект дієтичних обмежень при схудненні має знати кожен, хто їх застосовує.
Адже вони можуть нашкодити здоров’ю і мати негативний вплив на зовнішній вигляд, пише growfood.
Найбільшою помилкою експерти називають те, що люди купують продукти з низьким вмістом жиру. Є думка, що вони корисні і є необхідним компонентом дієти для зниження ваги. Це неправильно, тому що дуже часто для покращення смаку продуктів з низьким вмістом жиру виробники додають більше цукру.
Молочні продукти мають бути із середнім вмістом жиру: 2,5-3,2% для молока, 15% для сметани, 3-4% для йогуртів, 5-9% для сиру.
Виключати з раціону лактозу, глютен, коли немає харчової алергії або непереносимості цих компонентів, також невірно. Аби нормалізувати вагу і утримувати результат, потрібне здорове харчування, яке вимагає регулярності і різноманітності. Також обов’язковим є фізичне навантаження.
Не існує лише хороших чи поганих продуктів. Головне – баланс. А екстремальними діями, заборонами або відмовами можна тільки його порушити.
В межах експерименту американський блогер Роб Рівера спробував кольорову дієту. Сенс у тому, щоб їсти продукти лише одного кольору. За його словами, бажано, аби їжа була натуральною, а не штучно пофарбованою. Роб Рівера обрав синю дієту. До неї він важив 63,1 кг. Крім того, він зменшив денний ліміт калорій до 1500, що є нормою для його ваги.
Джерело: Gazeta.ua