У колективі Рівненської АЕС сьогодні працює 50 учасників ліквідації Чорнобильської аварії у більш як 20 структурних підрозділах підприємства.
Багато ліквідаторів перебувають на заслуженому відпочинку. Схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи біду заради збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.
Після аварії на ЧАЕС в атомній енергетиці відбулися кардинальні зміни у секторі підвищення рівня безпеки енергоблоків. На АЕС вдосконалюються і модернізуються технології та обладнання, здійснюється безперервна робота з підготовки та підвищення кваліфікації персоналу. Культура безпеки – пріоритет діяльності на атомних електростанціях.
Аварія на Чорнобильській АЕС залишилася страшним болем та уроком минулого. Водночас сьогодні в Україні триває загарбницька війна з боку росії і ввесь світ знову перебуває за мить від чергової катастрофи, яку може спричинити ядерний тероризм, що здійснюють російські окупанти. Ситуація на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС, ракетні обстріли енергетичної інфраструктури нівелюють фундаментальні постулати безпеки. Спільними зусиллями українці, представники міжнародних організацій та безпекових інституцій мають зробити все можливе, щоб зупинити країну-агресорку.
Сьогодні ми продовжуємо боротьбу з ворогом, що прагне занурити країну у пітьму, та вшановуємо подвиг героїв-ліквідаторів Чорнобильської аварії, які назавжди залишаться прикладом самопожертви та самовідданості. Пам’ятаємо, не допустимо!
Запрошуємо містян та гостей міста-супутника РАЕС відвідати тематичну програму, що відбудеться 14 грудня о 15:00 у Палаці культури ім. Лесі Українки.
Читайте також: На Рівненській АЕС працюють ліквідатори Чорнобильської аварії
- Як уникнути зараження паразитами від вживання рибиРиба є цінним джерелом білка та мікроелементів, але іноді може містити паразитів, таких як червоні ниткоподібні «черв’яки», які фіксуються неозброєним оком в черевній порожнині та м’язах риб, можуть бути личинками нематод роду Eustrongylides spp. Ці паразити зазвичай зустрічаються у хижих…