Спільними зусиллями поліцейських офіцерів громад Рівненщини та Волині, а найголовніше – завдяки небайдужим людям, вдалося повернути додому зниклого волинянина.
Дезорієнтованого та знесиленого чоловіка на одній із вулиць села Привітне Млинівської ТГ сьогодні виявила місцева жителька та одразу ж зателефонувала до офіцерів громади.
Поліцейським чоловік лише назвав своє ім’я та розповів, що заблукав, а ще понад добу нічого не їв. Допоки правоохоронці з’ясовували контакти родичів, місцеві жителі принесли йому їжу.
Офіцери ТГ встановили, що рідні вже два дні намагались знайти 57-річного жителя села Княгининок із сусідньої Волині.
Піклуючись про чоловіка, поліцейські офіцери доставили чоловіка до Луцька, де передали колезі – офіцеру Підгайцівської ТГ. А той відвіз «мандрівника» додому.
57-річний чоловік подякував правоохоронцям за турботу.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: Вже минуло два роки від початку роботи Рівненського обласного волонтерського штабу

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
