Загалом в області налічується 200 таких об’єктів і цивільної, і критичної інфраструктури.
Про це йдеться на сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у Фейсбук.
Механізм отримання державної компенсації за втрачене чи пошкоджене майно обговорили сьогодні на онлайн-нараді з віцепрем’єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Кубраковим. Участь у заході взяла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
Верховна Рада України прийняла проєкт Закону про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. Наразі закон направлено на підпис Президенту України.
Так, за словами Людмили Шатковської, щоб отримати таку компенсацію, фізичним або юридичним особам необхідно подати інформаційне повідомлення на порталі Дія.
«Однією з умов надання компенсації є наявність відповідних документів, внесених у Реєстр пошкодженого та знищеного майна. Тож закликаю мешканців Рівненщини обов’язково подати заявку на компенсацію пошкодженого/зруйнованого майна на портал Дія, обравши у меню «Послуги» пункт «Пошкоджене майно» та заповнивши відповідну форму», – зауважила Людмила Шатковська.
Хто може отримати компенсацію:
- власники квартир, інших житлових приміщень, приватних, садових та дачних будинків;
- замовники будівництва приватних, садових та дачних будинків (фізичні особи);
- фізичні особи, які здійснили інвестування/фінансування будівництва;
- члени ЖБК, які викупили житло, але не оформили право власності на нього;
- спадкоємці вищевказаних осіб.
Заявки приймаються під час дії воєнного стану або упродовж року після його припинення чи скасування.
Фото зі сторінки РОДА.
Читайте також: У Рівному викрили підпільний цех із виготовлення сурогату